تبلیغات
تیک ایت - مقاله درباره آفرینش انسان "حضرت آدم یا پریمات ها؟!"
تیک ایت
پرتال جامع دانلود مقاله , تحقیق و پاورپوینت کامپیوتری
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوش آمـــــــــــــــــــــــــــــــــــدیـــــــد |~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~| از تاریخ 95/11/15 فروشگاه به پروتکل امن Https مجهز شده است (SSL certificate) شما می توانید با خیالی آسوده خرید کنید |~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~| مزیت دسترسی به فروشگاه امن: 1- اطمینان مشتریان از اعتبار فروشگاه به واسطه گواهی معتبر SSL و نمایش قفل سبز رنگ در مرورگر آنها 2- اطمینان مشتریان از رمزگذاری شده بودن ارتباط و حفظ امنیت اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان |~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~| برای ورود به فروشگاه تیک ایت اینجا کلیک کنید |~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~| محبوب ترین محصولات امروز فروشگاه
این نمایش مربوط به سال 82-81 می باشد که اساتید طنز استان آذربایجان شرقی در آن ایفای نقش کرده اند: بهمن تقی پور علیرضا رنجی پور محبوب کریمی و بابک نهرین امیدوارم این نمایش بسیار زیبا و خاطره انگیز رو دانلود کرده و در کنار دوستان و خانواده از دیدنش لذت ببرید. توضیحات فیلم: این فیلم به علت قدیمی بودن دارای کیفیت پایین می باشد. حجم فایل: 553 مگابایت فرمت: MpG ...
این نمایش مربوط به دهه هفتاد می باشد که اساتید طنز استان آذربایجان شرقی در آن ایفای نقش کرده اند: حاج جعفر اصغرنسب (صمد) علیرضا رنجی پور محبوب کریمی و شادروان کریم احمدپور امیدوارم این نمایش بسیار زیبا و خاطره انگیز رو دانلود کرده و در کنار دوستان و خانواده از دیدنش لذت ببرید. توضیحات فیلم: این فیلم به علت قدیمی بودن دارای کیفیت پایین می باشد. حجم فایل: 512 مگابایت فرمت: DAT ...
دانلود 50 پاورپوینت جالب با موضوعات: سخنان بزرگان سخنان زیبا و پند آموز کشورهای جهان جملات روحیه بخش پزشکی و سلامت پاورپوینت های انگلیسی تصاویر زیبا و جالب تفکر و اندیشه پارادایم و کلی پاورپوینت مهیج دیگه که مطمئنم از دیدنشون لذت می برید ... به امتحانش می ارزه ! ...در جلد دوم کتاب بیولوژی کمپبل ، در مورد تکامل انسان می خوانیم:
« انسان ها عضو یک راسته از پستانداران به نام پریمات ها هستند که برای اولین بار در حدود 65 میلیون سال قبل ظاهر شدند. اولین پریمات ها روی درخت زندگی می کردند و ما برخی از خصوصیات آن ها به ارث برده ایم.
مفاصل تا شونده ، دست های حساس و چنگ زننده ، پوزه ی کوتاه و چشم های رو به جلو که درک بالایی از عمق دید دارند.
دو گروه از پریمات های زنده وجود دارند : پروسیمیان ها (مانند لمورها ) و آنتروپوئیدها ( مانند میمون ها ، ایپ ها و انسان)
انسان ها قرابت زیادی به ایپ ها دارند. ایپ ها ، پریمات هایی هستند که فاقد دم بوده و دست هایشان بلندتر از پاهایشان می باشد. ایپ ها شامل گوریل ها ، شامپانزه ها ، اورانگوتان ها و... غیره هستند.
ما در 97 درصد ژن ها با شامپانزه ها ، که نزدیک ترین خویشانوند زنده ی ما هستند مشترک هستیم و رفتارهایمان نیز تشابهاتی دارند... »
یعنی یافته ی علمی نشان می دهد که ما از نسل پریمات ها هستیم.
و در بخش های دیگری از کتاب هم می خوانیم که در آغاز حیات ابتدا تک سلولی ها و جاندارانی با ساختار بسیار ابتدایی پدید آمدند و در گذر زمان پیچیده تر شدند.
و اما سوال من :
ما در آموزه های دینی و هم چنین در ادبیات عرفانی در مورد آفرینش انسان چیز دیگری می خوانیم.
من ملک بودم و فردوس برین جایم بود / آدم آورد در این دیر خراب آبادم
طبق آموزه های دینی ، حضرت آدم علیه السلام به طور کاملأ تکامل یافته زندگی روی زمین را آغاز کرد و ما از نسل حضرت آدم هستیم.
ولی یافته های علمی می گویند ما از نسل پریمات ها هستیم و به مرور تکامل پیدا کرده ایم!!
چه ارتباطی هست بین این دو؟!طبقه بندی: دانلود مقالات عمومی و آزاد، 
برچسب ها: اطلاعاتی در مورد پریمات ها، پریمات ها ویکیپدیا، اطلاعاتی درباره پریمات ها، نخستی ریختان، رده بندی انسانیان،
ارسال توسط س ح
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
حتما بخوانید
اطلاعیه
درخواست فایل
بازی آنلاین
بازی آنلاین تمرکز حواس


فروشگاه